VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy

W dniach 25-26 marca 2022 r. mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole znakomitych skrzypków – uczniów szkół muzycznych I i II st. w całym kraju, którzy wzięli udział w VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym.

Występy konkursowe oceniało jury w składzie: prof. dr hab. Bartosz Bryła – Przewodniczący oraz dr hab. Anna Wandtke i mgr Katarzyna Duda. Bardzo dziękujemy za dni wytężonej pracy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, w szczególności zaś Laureatom, ich Nauczycielom i Akompaniatorom. Serdecznie zapraszamy do Torunia na kolejną edycję konkursu 🙂

Poniżej zamieszczamy wyniki konkursu.

Poniżej zamieszczamy harmonogram prób i przesłuchań konkursowych.
Uczestnicy  konkursu proszeni są o gotowość do występu i obecność na zapleczu sali koncertowej 10 minut przed zaplanowaną godziną przesłuchania konkursowego. 

Termin zgłoszeń został przesunięty na 10 marca 2022 r.

Z radością informujemy, że w dniach 25-26 marca 2022 r. w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu odbędzie się VI Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia. Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie! Poniżej znajdują się Regulamin, karta zgłoszenia i zgoda na przetwarzanie danych

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres

skrzypcowy@zsm.torun.pl

lub pod numer 56 612 24 10

Szkoła Muzyczna w Toruniu