V Międzynarodowy Konkurs im. Miłosza Magina

Dyrekcja Zespołu Szkół Muzycznych im. K. Szymanowskiego w Toruniu, Fundacja im. Miłosza Magina w Łodzi oraz Les Amis de la Musique Polonaise w Paryżu mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników oraz ze względu odgórne rekomendacje dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej wstrzymuje realizację V Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Miłosza Magina. O nowym terminie Konkursu poinformujemy Państwa wkrótce.

Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu, Fundacja im. Miłosza Magina w Łodzi oraz Stowarzyszenie Les Amis de la Musique Polonaise w Paryżu mają zaszczyt zaprosić na V Międzynarodowy Konkurs im. Miłosza Magina, który odbędzie się w dniach 2-4 kwietnia 2020r. w ZSM w Toruniu, przy ul. Szosa Chełmińska 224/226.

Konkurs jest kontynuacją Ogólnopolskiego Konkursu im. Miłosza Magina we Włocławku.

Obecny konkurs jest organizowany na skalę międzynarodową z nową ciekawą formą. Jest otwarty dla pianistów z całego świata, nie zważając na wiek, wykształcenie i narodowość.

Szczegóły znajdą Państwo w załączonym regulaminie konkursu oraz na stronach https://www.facebook.com/fundacjamiloszamagin/ i https://zsm.torun.pl/magin

Na wszelkie pytania z chęcią odpowie również dyrektor Biura Konkursu – Kamil Subczyński pod adresem: miloszmagin@zsm.torun.pl

O nuty utworów Miłosza Magina można pytać w Biurze Konkursu.

Nagrań utworów Miłosza Magina można wysłuchać w serwisie Youtube.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

DO POBRANIA

Szkoła Muzyczna w Toruniu