Jubileusz 100-lecia ZSM

Komitet honorowy obchodów Jubileuszu 100-lecia Zespołu Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu:

  • prof. dr h. c. Joachim Grubich
  • dr hab. Kinga Litowska
  • Barbara Matusiak
  • Piotr Moss
  • Zdzisław Piernik
  • Ewa Skarżewska
  • Stefania Toczyska
  • Krystyna Tubaja
  • Dorota Zawacka-Wakarecy


Rok 2021 jest dla naszej szkoły rokiem wyjątkowym, obchodzimy w nim bowiem Jubileusz 100-lecia istnienia szkoły muzycznej w Toruniu. Prezentujemy Państwu plakat okolicznościowy, którego autorem jest Pan Krystian Borkowski – artysta grafik i członek naszej szkolnej społeczności. Wkrótce w tym miejscu pojawią się szczegółowe informacje dotyczące planowanego przebiegu wszystkich wydarzeń jubileuszowych.

Więcej informacji dotyczących poszczególnych wydarzeń można znaleźć pod poniższymi linkami:

Szkoła Muzyczna w Toruniu