Sukcesy uczniów – Sekcja Teorii i Śpiewu

ROK SZKOLNY 2022/2023

Adam Falenta z klasy V OSM II st. zdobył I miejsce w konkursie słuchowym zorganizowanym w ramach Festiwalu Wyobraźni Muzycznej mYEAR 202 w AM we Wrocławiu (4-6.11.2022)

Chór Dziecięcy „Gioia do Cantare” prowadzony przez prof. Renatę Szerafin-Wójtowicz – zdobył złoty  Dyplom i Nagrodę Specjalną – Małe Grand Prix w VII Międzynarodowym Konkursie Muzyki Chóralnej „Cantates Lublinensis” w Lublinie (19.11.2022)

Adam Falenta z klasy V SM II st., (przygotowanie p. Magdalena Cynk) zdobył I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Kompozytorskim „Jugend Komponiert” w Brandenburgii (10.2022)

Adam Falenta z klasy V OSM II st., zdobył tytuł Laureata (4 miejsce) w 46 Olimpiadzie Artystycznej w sekcji historia muzyki (3-6.04.2023)

Zofia Borowska z klasy VI OSM II st., Julia Wronkowska z klasy VI OSM II st., Marta Balcerek z klasy V OSM II st. i Helena Wirkus z klasy IV SM II st. uzyskały tytuł wyróżnionych finalistek w 46 Olimpiadzie Artystycznej w sekcji historia muzyki (3-6.04.2023)

Cezary Baca z klasy II SM II st., uczeń p. Agnieszki Olszewskiej zajął III miejsce w Konkursie Wokalnym im. Zdzisława Skwary w Mławie oraz wystąpił z Orkiestrą Filharmonii Olsztyńskiej (13.04.2023)

Mikołaj Nowak z klasy VI OSM I st. (przygotowanie p. Magdalena Dołęgowska) zajął I miejsce w Regionalnym Konkursie Słuchowym dla uczniów klas V i VI OSM I st. cyklu 8-letniego, SM I st. cyklu 6-letniego oraz klas III i IV cyklu 4-letniego SM I st. w Toruniu (20.04.2023)

Alicja Moszyńska z klasy V OSM I st. (przygotowanie p. Agnieszka Soroka) zajęła II miejsce w Regionalnym Konkursie Słuchowym dla uczniów klas V i VI OSM I st. cyklu 8-letniego, SM I st. cyklu 6-letniego oraz klas III i IV cyklu 4-letniego SM I st. w Toruniu (20.04.2023)

Antoni Burdziej z klasy V OSM I st. (przygotowanie p. Agata Ciechacka) zajął III miejsce w Regionalnym Konkursie Słuchowym dla uczniów klas V i VI OSM I st. cyklu 8-letniego, SM I st. cyklu 6-letniego oraz klas III i IV cyklu 4-letniego SM I st. w Toruniu (20.04.2023)

Maksym Dubynetskyi z klasy VI OSM I st. (przygotowanie p. Agata Ciechacka) zajął III miejsce w Regionalnym Konkursie Słuchowym dla uczniów klas V i VI OSM I st. cyklu 8-letniego, SM I st. cyklu 6-letniego oraz klas III i IV cyklu 4-letniego SM I st. w Toruniu (20.04.2023)

Maksymilian Blank z klasy V OSM I st. (przygotowanie p. Agata Ciechacka) uzyskał wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Słuchowym dla uczniów klas V i VI OSM I st. cyklu 8-letniego, SM I st. cyklu 6-letniego oraz klas III i IV cyklu 4-letniego SM I st. w Toruniu (20.04.2023)

Cezary Baca z klasy II SM II st., uczeń p. Agnieszki Olszewskiej zdobył wyróżnienie i nagrodę specjalną Jerzego Sapiejewskiego na I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Fryderyka Chopina w Gdańsku (12.05.2023)

Ada Lewczak z klasy V SM II st. zdobyła dyplom laureata oraz II miejsce (w grupie III) na XIX Makroregionalnym Konkursie Pisania Dyktand szkół muzycznych II st. w Gdańsku (20.05.2023)

Chór Dziecięcy „Gioia di cantare” prowadzony przez prof. Renatę Szerafin-Wójtowicz zdobył Złoty Dyplom, Zwycięstwo w Kategorii oraz Nagrodę specjalną za najlepsze brzmienie chóralne i harmonię na Międzynarodowym Konkursie Chóralnym Sound Wawes Linz 2023 w Austrii (7-11.05.2023)

Chór klasy V OSM I st. prowadzony przez p. Agnieszkę Jędrzejewską-Stachurę zdobył Srebrny Dyplom w kategorii chórów dziecięcych na V Ogólnopolskim Konkursie Chóralnym „Musica in Urbe” w Bydgoszczy (17-18.06.2023)

Szkoła Muzyczna w Toruniu