Kadra

DYREKCJA

dr hab. Kinga Litowska – Dyrektor Szkoły
Krystyna Kłosińska – Wicedyrektor
Aleksandra Nalewaj – Wicedyrektor
Justyna Sawicka – Wicedyrektor

ADMINISTRACJA

Alina Nowakowska – Kierownik Gospodarczy

KIEROWNICY SEKCJI

Ewa Miś-Radziejewska – Kierownik sekcji instrumentów klawiszowych szkół muzycznych I st.
Robert Matusiak – Kierownik sekcji instrumentów klawiszowych szkół muzycznych II st.
Dorota Bojarczuk – Kierownik sekcji instrumentów smyczkowych i gitary
Marek Dwulat – Kierownik sekcji instrumentów dętych i perkusji
dr Aneta Derkowska – Kierownik sekcji przedmiotów ogólnomuzycznych, rytmiki i śpiewu solowego

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH

Olga Aliokina-Rybińska – fortepian
Jelena Babkina – fortepian
Wojciech Brudzyński – fortepian
Jacek Cichocki – fortepian jazzowy
Daria Cieplik – fortepian
Małgorzata Ciesielska – fortepian
Jarosława Czaposka – fortepian
Michał Czaposki – fortepian
Jolanta Czerniawska – fortepian
Małgorzata Dereszyńska – fortepian
Dominika Eska – fortepian
Jakub Gajdecki – fortepian
Katarzyna Gołomska-Kaczmarek – fortepian
Ilona Gronkowska – fortepian
Piotr Janiszewski – fortepian
Marek Kamola – fortepian
Małgorzata Kapica – fortepian
Małgorzata Kończewska – fortepian
Przemysław Kucharski – fortepian
Iwona Kuczyńska – fortepian
Dorota Kuczyńska – fortepian
dr Błażej Kwiatkowski – fortepian
Anna Leszczyńska – fortepian
dr Krzysztof Lutrzykowski – akordeon
Robert Matusiak – fortepian
Magdalena Miszewska-Zasadna – akordeon
Natalia Mróz – fortepian
Ewa Miś-Radziejewska – fortepian
Anita Orzechowska-Cymbałko – fortepian
Jan Rogalski – fortepian
Wojciech Sarba – organy, improwizacja organowa
Agnieszka Seguchi – fortepian
Ewa Skarżewska – fortepian
Aleksandra Soboń-Wakarecy – fortepian
Wiktor Splitt – fortepian
Agnieszka Stefańska- fortepian
Magdalena Stopińska – fortepian
Kamil Subczyński – fortepian
Miryna Susmarska – fortepian
Grażyna Tamulewicz – fortepian
Agata Uzarska – fortepian
Kamil Węgorek – fortepian
dr Marlena Winnicka – fortepian
Aleksandra Witkowska – fortepian
prof. Waldemar Wojtal – fortepian
Halina Zalejska – fortepian
Katarzyna Żekońska – fortepian

SEKCJA INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH I GITARY

Krzysztof Blek – altówka
Andrzej Bondel – skrzypce
Grzegorz Bogusz – skrzypce
Dorota Bojarczuk – wiolonczela
dr Michał Ciesielski – gitara
Marcin Chiliński – gitara
Paweł Czarnowski – altówka, skrzypce
Ewa Drzewiecka-Mistrzak – skrzypce
Julia Grochowska – wiolonczela
Marek Gzubicki – gitara
Jakub Henke – gitara
Piotr Kaźmierczak – gitara
dr hab. Joanna Krempeć-Kaczor – kontrabas
Mateusz Kurek – gitara jazzowa
Iwona Michalak – wiolonczela
Joanna Naworska – skrzypce
Beata Wiącek-Felczykowska – wiolonczela
Jarosław Wiśniewski – gitara
Grażyna Witkowska – skrzypce
Katarzyna Wroniszewska – skrzypce
Karol Wroniszewski – wiolonczela
Andrzej Wyrwicki – kontrabas
Nataliia Yaroshenko – skrzypce
Małgorzata Żuchowska – skrzypce

SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH I PERKUSJI

Elżbieta Bieńkowska-Sarba – flet
Dorota Błahyj – flet
Jacek Czaposki – waltornia
Piotr Dołęgowski – fagot, orkiestra
Paweł Dudzik – perkusja
Marek Dwulat – obój
Maria Fryca-Mazowiecka – flet
Bogdan Gizela – trąbka
Przemysław Gronkowski – klarnet
Dobrawa Grzymała – saksofon
Wojciech Jachna – trąbka jazzowa
Marta Klimczak – flet
Wojciech Kochanowski – klarnet
Maciej Marciniak – perkusja
Jakub Marszałek – trąbka
Grzegorz Radziejewski – puzon, tuba
Paweł Witulski – perkusja
Violetta Wroniecka – perkusja
Dariusz Zaleśny – saksofon, saksofon jazzowy

SEKCJA PRZEDMIOTÓW OGÓLNOMUZYCZNYCH, RYTMIKI I ŚPIEWU SOLOWEGO

Jacek Cichocki – improwizacja fortepianowa
Magdalena Cynk-Mikołajewska – audycje muzyczne, formy muzyczne, kształcenie słuchu, improwizacja fortepianowa, nauka kompozycji, zasady muzyki z elementami edycji nut
dr Aneta Derkowska – historia muzyki, literatura muzyczna
Magdalena Dołęgowska – kształcenie słuchu, rytmika
Magdalena Dzwoniarek – improwizacja fortepianowa, kształcenie słuchu, rytmika
Agnieszka Jędrzejewska–Stachura – chór, zespół wokalny
Iwona Klamann – harmonia, kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut
Krystyna Kłosińska – Edytor nutowy Finale, kształcenie słuchu, harmonia
dr Wiesława Kończewska-Plac – śpiew, zespół wokalny
Maria Krzemień – improwizacja fortepianowa, kształcenie słuchu, literatura muzyczna, zasady muzyki z elementami edycji nut
Aleksandra Lisecka – audycje muzyczne, historia muzyki, literatura muzyczna,
dr hab. Kinga Litowska – harmonia
Elżbieta Markowska – improwizacja fortepianowa, kształcenie słuchu, rytmika
Agnieszka Olszewska – śpiew, zespół wokalny
Michał Ossowski – audycje muzyczne, improwizacja fortepianowa, zasady muzyki z elementami edycji nut
Irena Poteracka – audycje muzyczne, kształcenie słuchu
Tomasz Ratajczak – audycje muzyczne, kształcenie słuchu
Rogalska Barbara – dykcja i recytacja
Justyna Sawicka – audycje muzyczne, harmonia, kształcenie słuchu
Agnieszka Soroka – kształcenie słuchu, rytmika
dr hab. Elżbieta Szczurko – ćwiczenia rytmiczne, formy muzyczne, harmonia, kształcenie słuchu, zasady muzyki z elementami edycji nut
dr hab. Renata Szerafin-Wójtowicz – chór
Marta Zawadzka – improwizacja fortepianowa, metodyka nauczania rytmiki, technika ruchu

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

Iwona Brożyna – język niemiecki
ks. Mariusz Ciesielski – religia
Marzanna Drężek – język polski
Ewa Gołaszewska – biblioteka
Małgorzata Hałaburda – matematyka
Zofia Heyka – edukacja wczesnoszkolna
Jacek Hirsch – fizyka
Dorota Humienna – informatyka, zajęcia komputerowe
Małgorzata Jachimowicz – wychowanie fizyczne
Anna Jankowska – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
Katarzyna Kazuro-Borek – język polski
Mirosława Kilińska – chemia
Magdalena Kończewska – historia, świetlica, wiedza o społeczeństwie
Edyta Korzeniewska – edukacja wczesnoszkolna
Aleksandra Kotowska – pedagog szkolny
Marcin Kwiatkowski – wychowanie fizyczne
Dorota Ławicka – język angielski
Małgorzata Ławniczak – edukacja wczesnoszkolna
Alicja Makowska – matematyka
Maja Marcinkowska-Zgolińska – język angielski
Aleksandra Marszałkowska – język polski
Anna Matella – logopeda, świetlica
Aneta Michałowska-Bielicka – świetlica
Aldona Mielcarek – edukacja wczesnoszkolna
Kinga Miszkurka – edukacja dla bezpieczeństwa
Katarzyna Morek – świetlica, wychowanie do życia w rodzinie
Aleksandra Nalewaj – biologia
Maria Pawłowska – język polski
Grzegorz Pawlik – wychowanie fizyczne
Bożena Piechocka – świetlica
Joanna Pietrzak – edukacja wczesnoszkolna
Irena Poteracka – świetlica
Grażyna Rutkowska – edukacja wczesnoszkolna
Marzena Rybicka – geografia
Marta Samolej-Chmielewska – język francuski
Ewa Solarczyk – geografia, przyroda
Agnieszka Szypczyn – język angielski
Maria Trabszys – matematyka
Marlena Twardo – pedagog szkolny
Agnieszka Tyloch – biblioteka
ks. Łukasz Waśko – religia
Justyna Wiśniewska – język polski
Radosław Wiśniewski – język angielski
Agnieszka Zabojska – plastyka, świetlica, technika, zajęcia techniczne
Małgorzata Zalewska – etyka, świetlica
Emilia Ziara – religia

Szkoła Muzyczna w Toruniu