Sukcesy uczniów – sekcja instrumentów klawiszowych

ROK SZKOLNY 2022/2023

Aniela Reniecka kl. III B dz SM I st. (fortepian) uczennica p. Iwony Kuczyńskiej zdobyła II miejsce na XXX Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. F. Chopina w Sochaczewie (18-22 X 2022 r.),

Marianna Reniecka kl. V dz SM I st. (fortepian) uczennica p. Iwony  Kuczyńskiej zdobyła II miejsce  w Konkursie Pianistycznym w Osieku nad Wisłą (10 XII 2022 r.) oraz wyróżnienie w III grupie wiekowej w XXVI Ogólnopolskim i Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. I.J. Paderewskiego  w Tuchowie – (online 13-14 I 2023 r.),

Natalia Franczyk kl. V b OSM I st. (fortepian) uczennica p. Małgorzaty Kapicy uzyskała wyróżnienie na Regionalnym Konkursie Pianistycznym w Osieku nad Wisłą (10 XII 2022 r.),

Lara Musiał kl. VI a OSM I st. (fortepian) uczennica p. Aleksandry Witkowskiej zdobyła III miejsce  na Regionalnym Konkursie Pianistycznym w Osieku nad Wisłą (10 XII 2022 r.),

Maurycy Harkot kl. I OSM I st. (akordeon) uczeń p. Magdaleny  Miszewskiej-Zasadnej zdobył wyróżnienie  na XXVII Słupeckich Spotkaniach Muzycznych,

Leonard Chmielewski  kl. IV b OSM I st. (akordeon) uczeń p. Magdaleny  Miszewskiej-Zasadnej zdobył wyróżnienie na XXVII Słupeckich Spotkaniach Muzycznych,

Andrzej Rakowicz kl. III OSM II st. (fortepian) uczeń p. Kamila Subczyńskiego zdobył tytuł laureata w grupie III na XXIII Festiwalu Pianistycznym im. Izy Garglinowicz w Olsztynie (3-5 III 2023 r.)

Aniela Reniecka kl. III B dz SM I st. (fortepian) uczennica p. Iwony Kuczyńskiej zdobyła wyróżnienie w II grupie wiekowej  na VII Konkursie Pianistycznym dla Dzieci i Młodzieży pod honorowym patronatem Rafała Blechacza w Nakle nad Notecią (25 III 2023 r.),

Tymoteusz Dobrzyński  kl. IV OSM II st. (fortepian) uczeń p. Błażeja Kwiatkowskiego zdobył II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Wiosenne Impresje 2” w Krakowie (15-16 IV 2023 r.)

Maja Bukowska kl. V a OSM II st. (fortepian) uczennica p. Kamila Subczyńskiego zdobyła III miejsce w grupie III kategorii C w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym dla uczniów szkół muzycznych I i II st. Virtuoso (17-30 IV 2023 r.),

Anna Subczyńska kl. II a dz SM I st. (fortepian) uczennica Ewy Miś-Radziejewskiej zdobyła III miejsce w grupie I kategorii C w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym dla uczniów szkół muzycznych I i II st. Virtuoso (17-30 IV 2023 r.),

Emilia Oracz kl IV a OSM I st. (akordeon) uczennica p. Magdaleny  Miszewskiej-Zasadnej zdobyła wyróżnienie na XVII Grudziądzkim Konkursie Akordeonowym (21-22 IV 2023)

Jakub Pawlikowski kl. VI a OSM I st. (akordeon) uczeń p. Krzysztofa Lutrzykowskiego zdobył II miejsce w kategorii III na XVII Grudziądzkim Konkursie Akordeonowym (21-22 IV 2023) oraz wyróżnienie w kategorii A na I Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym „Akordeonalia” w Pruszkowie (15 V 2023 r.)

Bartosz Grzesik  kl. II b OSM I st. (akordeon) uczeń p. Krzysztofa Lutrzykowskiego zdobył wyróżnienie w kategorii I na XVII Grudziądzkim Konkursie Akordeonowym (21-22 IV 2023) oraz wyróżnienie w kategorii A na I Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym „Akordeonalia” w Pruszkowie (15 V 2023 r.)

Ignacy Frąckowiak kl II b OSM I st. (akordeon) uczeń p. Krzysztofa Lutrzykowskiego zdobył wyróżnienie w kategorii A na I Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym „Akordeonalia” w Pruszkowie (15 V 2023 r.)

Szymon Lenard kl. II OSM II st. (akordeon) ) uczeń p. Magdaleny  Miszewskiej-Zasadnej zdobył wyróżnienie kategorii II na  V Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Solcu Kujawskim (17-18 V 2023 r.),

Jakub Lenard kl. I a OSM I st. (akordeon) ) uczeń p. Magdaleny  Miszewskiej-Zasadnej zdobył III nagrodę kategorii I A na  V Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Solcu Kujawskim (17-18 V 2023 r.),

Emilia Oracz kl. IV a OSM I st. (akordeon) ) uczennica p. Magdaleny  Miszewskiej-Zasadnej zdobyła II nagrodę kategorii I C na  V Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Solcu Kujawskim (17-18 V 2023 r.),

Leonard Chmielewski  kl. IV b OSM II st. (akordeon) ) uczeń p. Magdaleny  Miszewskiej-Zasadnej zdobył III nagrodę kategorii I C na  V Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Solcu Kujawskim (17-18 V 2023 r.),

Ignacy Frąckowiak kl II b OSM I st. (akordeon) uczeń p. Krzysztofa Lutrzykowskiego zdobył I nagrodę kategorii I A na  V Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Solcu Kujawskim (17-18 V 2023 r.),

Bartosz Grzesik  kl. II b OSM I st. (akordeon) uczeń p. Krzysztofa Lutrzykowskiego zdobył wyróżnienie w kategorii I a na  V Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Solcu Kujawskim (17-18 V 2023 r.),

Jakub Pawlikowski kl. VI a OSM I st. (akordeon) uczeń p. Krzysztofa Lutrzykowskiego zdobył II nagrodę w kategorii II na  V Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Solcu Kujawskim (17-18 V 2023 r.),

Helena Szroeder i Aleksandra Kapusta kl. II OSM II st. (fortepian) uczennice p. Kamila Węgorka zdobyły jako duet Papa Elsner Piano Duo II miejsce na I Ogólnopolskim Konkursie Quattro Mani w Krakowie (20-21 V 2023 r.),

Aniela Reniecka kl. III B dz SM I st. (fortepian) uczennica p. Iwony Kuczyńskiej zdobyła I miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza (V 2023 r.) oraz  wyróżnienie w kategorii Walc w III Alternatywie Konkursowej Polskiego Radia Chopin (V 2023 r.),

Emil Ciechomski kl. V b OSM I st. (akordeon) uczeń p. Krzysztofa Lutrzykowskiego  zdobył I miejsce w kategorii C w II Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza  (online 28 V 2023),

Hubert Klimczak kl. III OSM II st.  (akordeon) uczeń p. Krzysztofa Lutrzykowskiego zdobył II miejsce w w kategorii D w II Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza (online 28 V 2023),

Paweł Pawłocki kl. VII OSM I st. (akordeon) uczeń p. Krzysztofa Lutrzykowskiego zdobył III miejsce w w kategorii D w II Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza (online 28 V 2023),

Jakub Pawlikowski kl. VI a OSM I st. (akordeon) uczeń p. Krzysztofa Lutrzykowskiego zdobył wyróżnienie w kategorii II na X Festiwalu Muzyki Akordeonowej Harmonia Espressiva im.  Prof. Jerzego Jurka w Sochaczewie (CEA 5-6 VI 2023 r.),

Aniela Reniecka kl. III B dz SM I st. (fortepian) uczennica p. Iwony Kuczyńskiej zdobyła I miejsce na VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Solo i w duecie w Szafarni (14 VI 2023 r.)

Marianna Reniecka kl. V dz SM I st. (fortepian) uczennica p. Iwony  Kuczyńskiej zdobyła II miejsce na VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Solo i w duecie w Szafarni (14 VI 2023 r.)

Zofia Choduń kl. V a OSM I st. uczennica Natalii Mróz zdobyła III miejsce na VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Solo i w duecie w Szafarni (14 VI 2023 r.)

Aleksandra Ślęk kl IV b OSM I st. uczennica Ewy Miś-Radziejewskiej zdobyła wyróżnienie na VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Solo i w duecie w Szafarni (14 VI 2023 r.)

Łucja Polak kl I b OSM I st. uczennica Ewy Miś-Radziejewskiej zdobyła wyróżnienie na VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Solo i w duecie w Szafarni (14 VI 2023 r.)

Duet Kaja Ignac  kl. IV a i Kornelia Szponka kl. IV b OSM I st. uczennice Ewy Miś-Radziejewskiej zdobyły I miejsce na VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Solo i w duecie w Szafarni (14 VI 2023 r.)

Emilia Megger kl. VII OSM I st. po zakwalifikowaniu się do Koncertu TOS pn. Muzyczna podróż- klasyka i kino wykonała  W. A. Mozart – 21 Koncert fortepianowy C-dur KV 467, cz.2 /MIŁOŚĆ ELWIRY MADIGAN/ (24 II 2023 r.),

Osiągnięcia Dennisa Orkiszewskiego kl. VI OSM II st. uczeń p. Waldemara Wojtala:

Zagrał  koncert   z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną w Sali Koncertowej naszej Szkoły (22 IV 2023 r.),

Udział w warsztatach mistrzowskich Rotarischer Sommermusikkurs Weimarer Meisterkurse Junior w Wiemar, Niemcy (11-18 IX 2022 r.),

Udział w Koncercie Solistów Hochschule fur Musik Franz Liszt w Wiemar, Niemcy (16 IX 2022 r.),

Udział w pierwszej sesji zajęć Akademii Wolframa Schmitt-Leonardy Academie du Bout du Monde w Durtal, Francja (29 IX-2 X 2022 r.)

Udział w koncercie uczniów Akademii Wolframa Schmitt-Leonardy Academie du Bout du Monde w Durtal, Francja (1 X 2022 r.)

Szkoła Muzyczna w Toruniu