OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZESPOŁÓW KAMERALNYCH CEA 2021

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział. Serdecznie gratulujemy laureatom 🙂

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestniczących w Konkursie uczniów oraz osób zaangażowanych przy organizacji wydarzenia, CEA podjęło decyzję o przeprowadzeniu Konkursu w formie online na podstawie nagrań audio-video.

Z przyjemnością zatem informujemy, że KONKURS MUZYCZNY CEA DLA ZESPOŁÓW KAMERALNYCH odbędzie się w dniach 9-10 KWIETNIA 2021 r.  w Zespole Szkół Muzycznych im Karola Szymanowskiego w Toruniu.

Nowym uwarunkowaniem dla uczestników jest nagranie i przekazanie programu do oceny. W tym celu, dla zapewnienia wszystkim konkursowiczom jednakowych warunków udziału, Centrum opracowało instrukcję zawierającą parametry nagrania audio-video oraz sposób jego przekazania.

Zgłoszenia na konkurs należy przesłać do 15 marca 2021 r. na adres: konkurscea@zsm.torun.pl

Linki do nagrań konkursowych prosimy przesłać do 31 marca 2021 r. na adres: konkurscea@zsm.torun.pl

UWAGA! AKTUALIZACJA INSTRUKCJI 15 LUTEGO 2021

Nagranie musi objąć cały program konkursowy bez cięć montażowych pomiędzy utworami.

Kontakt w sprawie konkursu

Justyna Sawicka

tel. 56 612-24-14

konkurscea@zsm.torun.pl

Szkoła Muzyczna w Toruniu