drzwi otwarte – 15 kwietnia 2023

W godzinach 11.00-13.00 zapraszamy na drzwi otwarte

Harmonogram dla kandydatów do SM I st.

godz. 11.00 – sala koncertowa – odbędzie się prezentacja instrumentów oraz podane zostaną najważniejsze informacje dotyczące szkoły.

Następnie będzie możliwość zwiedzania szkoły, spotkania i porozmawiania z nauczycielami instrumentów takich jak: skrzypce, wiolonczela, kontrabas, flet, fagot, klarnet, obój, perkusja, puzon, saksofon, trąbka, waltornia, akordeon, fortepian.

Harmonogram dla kandydatów do OSM i SM II st.

godz. 12.00 – sala koncertowa – odbędzie się spotkanie dla wszystkich osób zainteresowanych podjęciem nauki w naszej szkole. Będzie można dowiedzieć się o warunkach i możliwościach edukacji w OSM i SM II st.

W godzinach 11.00-13.00 będzie możliwość zwiedzania szkoły i indywidualnych konsultacji z nauczycielami ŚPIEWU oraz instrumentów takich jak: gitara jazzowa, perkusja jazzowa, trąbka jazzowa, saksofon jazzowy, klawesyn, organy, skrzypce, wiolonczela, kontrabas, flet, fagot, klarnet, obój, perkusja, puzon, saksofon, trąbka, waltornia, akordeon, fortepian.