XV OKKF – wyniki

Dnia 9 grudnia 2021 roku przeprowadzony został XV Ogólnopolski Konkurs Kameralistyki Fortepianowej. Organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Artystycznej oraz Zespół Szkół Muzycznych im. K. Szymanowskiego w Toruniu. Gościliśmy w naszej szkole Jurorów, którzy wysłuchali i ocenili nadesłane na Konkurs nagrania. Bardzo dziękujemy uczestnikom konkursu, którzy podjęli trud przygotowania programu i nagrania go, ich pedagogom oraz Jurorom, za obecność w naszej szkole oraz ocenę wszystkich nagrań. Do prac w Jury Konkursu przyjęli zaproszenie:  prof. dr hab. Andrzej Tatarski – Przewodniczący Jury, dr Maria Peradzyńska-Filip, prof. dr hab. Tomasz Strahl, dr hab. Robert Morawski, dr Paweł Wakarecy.

Wyniki można znaleźć tutaj.

Bardzo serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym duetom i zespołom kameralnym oraz ich pedagogom 🙂