odbiór wejściówek

Szanowni Państwo !

odbiór zarezerwowanych wejściówek możliwy jest w dniach 7-8 października w godzinach 15-18 oraz 9 października w godzinach 9-15 w Kasie Sali Koncertowej ZSM – wejście szklane Foyer na parterze Sali Koncertowej od strony ul. Szosa Chełmińska

W trakcie potwierdzania rezerwacji, w niektórych przypadkach otrzymaliśmy zwrot wiadomości z powodu błędnego adresu e-mail. W związku z powyższym niektórzy z Państwa nie otrzymają mailowego potwierdzenie.

INFORMUJEMY IŻ : Wszystkie wejściówki zarezerwowane
do 6 października do godz.16.59.00 zostały potwierdzone i można je odebrać we skazanych terminach

Limit wejściówek na koncert uczniów został w tej chwili wyczerpany, można jeszcze ew. dokonywać rezerwacji na pozostałe koncerty.

W przypadku nieodebrania zarezerwowanych wejściówek do 9 października do godz. 15.00 , przekażemy informację o dostępnej puli wejściówek