Zajęcia od 19 października 2020 r. dla OSM I i II st.

Od dnia 19 października 2020 r. do odwołania klasy III-VI OSM II st. realizują zdalnie wszystkie przedmioty ogólnokształcące oraz ogólnomuzyczne (kształcenie słuchu, harmonia, historia muzyki, formy muzyczne, edytor nutowy Finale) zgodnie z dotychczas obowiązującym planem.

Wszystkie pozostałe zajęcia artystyczne (zawodowe) takie jak: przedmiot główny, fortepian obowiązkowy, fortepian dla wokalistów, fortepian-rytmika, improwizacja fortepianowa, akompaniament, nauka akompaniamentu, zespół kameralny, zespół wokalny, dykcja i recytacja, orkiestra, chór odbywają się w szkole.

Klasy I-VIII OSM I st. oraz klasy I-II OSM II st. realizują wszystkie zajęcia w szkole tak jak dotychczas.

Dla szkół SM I i II st. szczegółowe informacje pojawią się na stronie szkoły 18 października 2020 r.