Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Zapraszamy wszystkich uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 dnia 1 września 2020 r. Ze względów sanitarnych uroczyste rozpoczęcie odbędzie się tylko dla klas pierwszych OSM i SM I st. Pozostałe klasy spotkają się ze swoimi wychowawcami w salach i tam otrzymają najważniejsze informacje. Na rozpoczęcie roku szkolnego do sali koncertowej może wejść uczeń z jednym rodzicem lub opiekunem. Uczniowie pozostałych klas wchodzą do wskazanego budynku sami, bez rodziców i opiekunów. Pamiętajcie o maseczkach 🙂

Każda klasa ma wyznaczoną godzinę i salę, do której będzie wskazane określone wejście. Poniżej znajduje się plan szkoły, na którym oznaczone i nazwane są poszczególne wejścia (A1, A2, B, C, wejście główne do sali koncertowej).

Szczegółowe godziny spotkań z wychowawcami OSM I i II st. znajdują się poniżej.

Szczegółowe godziny spotkań z opiekunami SM I i II st. znajdują się poniżej.