Noc w szkole - Rock&Rollowa Noc

 

Rock&Rollowa Noc

(Noc w szkole II)

21-22.03.2014r. (20:45 – 6:30)

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjum i liceum OSM na „Rock&Rollową Noc”, która rozpocznie się w naszej szkole 21 marca o godzinie 20:45. Poniżej znajdziecie informacje dotyczące szczegółów tej zabawy. Już dziś pokażcie je swoim rodzicom i poproście o wypełnienie deklaracji uczestnictwa, którą można pobrać klikając TUTAJ, a następnie przekazać ją (wypełnioną!) członkom samorządu lub swojemu wychowawcy.

 

Pamiętajcie, termin dostarczania zgłoszeń mija 14 marca!

UWAGA! By móc wziąć udział w „R&R Nocy”, musicie dostarczyć do 14 marca (włącznie) pisemną deklarację podpisaną przez rodzica/opiekuna, wtedy zostaniecie wpisani na listę. Uczniowie, którzy nie dostarczą deklaracji do 14 marca nie mogą wziąć udziału w projekcie. Deklaracja jest dostępna na stronie internetowej szkoły i u członków samorządu. 

 

Ramowy plan „R&R Nocy” 21.03./22.03.2014r.
:

20:45 - Zbiórka uczestników

21:00 – 21:20 - Apel w auli ZSM


21:25 – 0:00 - „Rock&Rollowe gry planszowe”

0:00 – 0:20 - „Rock&Rollowa przerwa tostowa”

0:30 – 1:30 - „Muzykerzy - wersja Rock&Roll”

1:40 – 2:50 - „Pokaz mody w rytmie Rock&Roll”

3:00 – 4:40 - Film

4:50 – 5:50 - Koncert + karaRocke


6:10 – 6:30 - Podsumowanie, rozdanie dyplomów, wręczenie nagrody


 

Szczegółowy plan „Rock&Rollowej Nocy”:

Przez całą noc będziecie wykonywali zadania i zdobywali za nie punkty. Wygra drużyna, która zdobędzie ich najwięcej. Apel w auli będzie okazją do przedstawienia reguł zabawy, podziału na drużyny oraz sprawdzenia list obecności przez nauczycieli. Na zakończenie, zaprezentowane zostanie opakowanie z nagrodą-niespodzianką dla zwycięskiej drużyny!

1. Rock&Rollowe gry planszowe – dwie i pół godziny wspaniałej zabawy, podczas której będziecie mogli zagrać w gry planszowe, logiczne i ruchowe (Scrabble, Farmer, Twister, Jenga, szachy i wiele innych). Pamiętajcie, każda wygrana to punkty dla Waszej drużyny!

2. Rock&Rollowa przerwa tostowa – czas na nabranie energii, „boskie” tosty będą serwowane przez księdza Bochena.

3. Muzykerzy – „Milionerzy” w wydaniu muzycznym. Pytania związane będą wyłącznie z muzyką, ze szczególnym uwzględnieniem Rock&Rolla.

4. Pokaz mody w rytmie Rock&Roll – pamiętacie ubiegłoroczny pokaz mody? Tym razem wersja Rock&Roll!

5. Film – gdyby ktoś nie mógł zasnąć, będzie przyjemny film na dobranoc, a zaraz potem...

6. Koncert + karaRocke - występ uczniowskiego zespołu rockowego i zabawa karaoke.

 

„R&R Noc” zakończy się krótkim podsumowaniem, wręczeniem dyplomów oraz nagrody i pożegnaniem w auli.

 

Garść dodatkowych informacji dla rodziców:

➢  Osoby zmęczone, będą miały do dyspozycji salę do spania. Każdy uczeń musi mieć ze sobą karimatę i śpiwór.

➢  Między poszczególnymi częściami „R&R Nocy” będą przerwy, by uczniowie mogli odpocząć. 

➢  Uczniowie będą mieli zapewnioną wodę i herbatę oraz tosty. Pozostałe jedzenie i picie muszą przynieść ze sobą.

➢  Obszar zabawy będzie wyraźnie oznaczony, a reguły zabawy przedstawione w auli w trakcie apelu. Drzwi do budynku B i C będą zamknięte. Nauczyciele i członkowie Samorządu będą pilnowali, by zabawa przebiegała w miłej i bezpiecznej atmosferze;

➢  UWAGA: gdyby zaistniała taka konieczność, dziecko może zostać odebrane w trakcie trwania zabawy (tj. między 21 a 6:30), ale wyłącznie przez rodzica/opiekuna (proszę też wtedy powiadomić o fakcie zabrania dziecka któregoś z nauczycieli-opiekunów).

 

Podczas „R&R Nocy” dyżur pełnić będzie odpowiednia, ustalona z Dyrekcją ZSM liczba nauczycieli, którzy zechcą włączyć się społecznie w projekt. Reprezentanci Samorządu OSM II stanowić będą grupę organizującą wydarzenia „R&R Nocy”, będą oni także sędziami przyznającymi punkty poszczególnym zespołom.

 

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do udziału w zabawie! ☺ Samorząd OSM II stopnia