Pracownicy

Dyrektor
mgr Dorota Zawacka-Wakarecy

Wicedyrektor
mgr Elżbieta Bieńkowska-Sarba

Wicedyrektor
dr Kinga Litowska

Wicedyrektor
mgr Aleksandra Nalewaj

Kierownicy sekcji
mgr Jarosława Czaposka
mgr Aneta Derkowska
mgr Marek Dwulat
mgr Robert Matusiak

 

Sekcja instrumentów klawiszowych:

Olga Aliokina-Rybińska

Paweł Arendt

Helena Babkina

Ewa Baj

Daria Cieplik

Jarosława Czaposka

Michał Czaposki

Jolanta Czerniawska

Małgorzata Dereszyńska

Dominika Eska

Ilona Gronkowska

Piotr Janiszewski

Marek Kamola

Małgorzata Kończewska

Teresa Kruszewska

Przemysław Kucharski

Iwona Kuczyńska

Dorota Kuczyńska-Tlałka

Robert Matusiak

Ewa Miś-Radziejewska

Krystyna Nemere

Anita Orzechowska-Cymbałko

Danuta Piotrowska

Jan Rogalski

Wojciech Sarba

Agnieszka Seguchi

Ewa Skarżewska

Agnieszka Stefańska

Magdalena Stopińska

Maciej Stroynowski

Kamil Subczyński

Miryna Susmarska

Anna Szewczyk

Grażyna Tamulewicz

Halina Zalejska

Wojciech Zdziarski

Adam Zok

Katarzyna Żekońska

Paweł Arendt

 

 

Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary

Krzysztof Blek

Grzegorz Bogusz

Dorota Bojarczuk

Paweł Czarnowski

Ewa Drzewiecka

Julia Grochowska

Marek Gzubicki

Jakub Henke

Natalia Jaroszenko

Piotr Kaźmierczak

Iwona Michalak

Bolesław Siarkiewicz

Beata Wiącek-Felczykowska

Grażyna Witkowska

Katarzyna Wroniszewska

Karol Wroniszewski

Andrzej Wyrwicki

Małgorzata Żuchowska

 

Sekcja instrumentów dętych i perkusji

Elżbieta Bieńkowska-Sarba

Dorota Błahyj

Piotr Dołęgowski

Paweł Dudzik

Marek Dwulat

Maria Fryca-Mazowiecka

Bogdan Gizela

Przemysław Gronkowski

Robert Józefowicz

Wojciech Kochanowski

Maciej Marciniak

Jakub Marszałek

Magdalena Miszewska-Zasadna

Leszek Orłowski

Grzegorz Radziejewski

Violetta Wroniecka

Dariusz Zaleśny

 

Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych

Magdalena Cynk-Mikołajewska

Aneta Derkowska

Magdalena Dołegowska

Magdalena Dzwoniarek

Agnieszka Jędrzejewska–Stachura

Iwona Klamann

Krystyna Kłosińska

Maria Krzemień

Aleksandra Lisecka

Kinga Litowska

Elżbieta Markowska

Irena Poteracka

Tomasz Ratajczak

Justyna Sawicka

Agnieszka Soroka

Elżbieta Szczurko

Renata Szerafin-Wójtowicz

 

Nauczyciele klas śpiewu solowego

Dorota Boniewicz

Wojciech Dyngosz

Wiesława Kończewska-Plac

Agnieszka Olszewska

 

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących

Agnieszka Szypczyn

Agnieszka Tyloch

Aldona Mielcarek

Aleksandra Kotowska

Aleksandra Marszałkowska

Aleksandra Nalewaj

Alicja Brudzyńska

Alicja Makowska

Anna Jankowska

Anna Matella

Bożena Piechocka

Dorota Humienna

Dorota Ławicka

Dorota Zawacka-Wakarecy

Edyta Korzeniewska

Emilia Ziara

Agnieszka Zabojska

Justyna Wiśniewska

Ewa Gawrońska

Ewa Gołaszewska

Ewa Solarczyk

Grażyna Rutkowska

Grzegorz Pawlik

Iwona Brożyna

Jacek Hirsch

Joanna Pietrzak

Katarzyna Kazuro-Borek

Katarzyna Morek

Krystyna Cudnik

ks. Czesław Grzejkowski

ks. Łukasz Waśko

Maja Marcinkowska-Zgolińska

Małgorzata Hałaburda

Małgorzata Jachimowicz

Małgorzata Ławniczak

Marcin Kwiatkowski

Maria Trabszys

Marlena Twardo

Marzena Rybicka

Radosław Wiśniewski

Ryszard Wandzel

Wiesława Raczyńska

Zofia Heyka

Piotr Adam Buler, ZSM Torun