Pracownicy

Dyrektor
dr hab. Kinga Litowska

Wicedyrektor
mgr Krystyna Kłosińska

Wicedyrektor
mgr Aleksandra Nalewaj

Wicedyrektor
mgr Justyna Sawicka

Kierownicy sekcji
mgr Jarosława Czaposka
  dr Aneta Derkowska
mgr Marek Dwulat
mgr Robert Matusiak
mgr Karol Wroniszewski

 

Sekcja instrumentów klawiszowych:

Olga Aliokina-Rybińska

Paweł Arendt

Jelena Babkina

Ewa Baj

Wojciech Brudzyński

Daria Cieplik

 Małgorzata Ciesielska

Jarosława Czaposka

Michał Czaposki

Jolanta Czerniawska

Małgorzata Dereszyńska

Dominika Eska

 Katarzyna Gołomska-Kaczmarek

Ilona Gronkowska

Piotr Janiszewski

Marek Kamola

 Małgorzata Kapica

Małgorzata Kończewska

Przemysław Kucharski

Iwona Kuczyńska

Dorota Kuczyńska-Tlałka

 Anna Leszczyńska

 Krzysztof Lutrzykowski

Robert Matusiak

Ewa Miś-Radziejewska

Anita Orzechowska-Cymbałko

Jan Rogalski

Ronowska -Skrzypek Wiesława

Wojciech Sarba

Agnieszka Seguchi

Ewa Skarżewska

Aleksandra Soboń-Wakarecy

Agnieszka Stefańska

Magdalena Stopińska

Kamil Subczyński

Miryna Susmarska

Grażyna Tamulewicz

Agata Uzarska

Kamil Węgorek

Marlena Winnicka

Aleksandra Witkowska

Halina Zalejska

Wojciech Zdziarski

Katarzyna Żekońska

 

 

 

Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary

Krzysztof Blek

Ciesielski Michał

Marcin Chiliński

Grzegorz Bogusz

Dorota Bojarczuk

Paweł Czarnowski

Ewa Drzewiecka

Julia Grochowska

Marek Gzubicki

Jakub Henke

Piotr Kaźmierczak

Krempeć-Kaczor Joanna

Iwona Michalak

Naworska Joanna

Beata Wiącek-Felczykowska

Grażyna Witkowska

Katarzyna Wroniszewska

Karol Wroniszewski

Andrzej Wyrwicki

Nataliia Yaroshenko

Małgorzata Żuchowska

 

Sekcja instrumentów dętych i perkusji

Elżbieta Bieńkowska-Sarba

Dorota Błahyj

Jacek Czaposki

Piotr Dołęgowski

Paweł Dudzik

Marek Dwulat

Maria Fryca-Mazowiecka

Bogdan Gizela

Przemysław Gronkowski

Dobrawa Grzymała

Marta Klimczak

Wojciech Kochanowski

Maciej Marciniak

Jakub Marszałek

Magdalena Miszewska-Zasadna

Grzegorz Radziejewski

Paweł Witulski

Violetta Wroniecka

Dariusz Zaleśny

 

Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych

Cichocki Jacek

Magdalena Cynk-Mikołajewska

Aneta Derkowska

Magdalena Dołegowska

Magdalena Dzwoniarek

Agnieszka Jędrzejewska–Stachura

Iwona Klamann

Krystyna Kłosińska

Maria Krzemień

Aleksandra Lisecka

Kinga Litowska

Elżbieta Markowska

Michał Ossowski

Irena Poteracka

Tomasz Ratajczak

Rogalska Barbara

Justyna Sawicka

Agnieszka Soroka

Elżbieta Szczurko

Renata Szerafin-Wójtowicz

Zawadzka Marta

 

Nauczyciele klas śpiewu solowego

Wiesława Kończewska-Plac

Agnieszka Olszewska

 

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących


Iwona Brożyna

Alicja Brudzyńska

Ewa Gawrońska

Ewa Gołaszewska

Małgorzata Hałaburda

Zofia Heyka

Jacek Hirsch

Dorota Humienna

Małgorzata Jachimowicz

Anna Jankowska

Katarzyna Kazuro-Borek

Mirosława Kilińska

Edyta Korzeniewska

Aleksandra Kotowska

Marcin Kwiatkowski

Dorota Ławicka

Małgorzata Ławniczak

ks. Jakub Maciejko

Alicja Makowska

Maja Marcinkowska-Zgolińska

Aleksandra Marszałkowska

Anna Matella

Aneta Michałowska-Bielicka

Aldona Mielcarek

Katarzyna Morek

Aleksandra Nalewaj

Grzegorz Pawlik

Bożena Piechocka

Joanna Pietrzak

Grażyna Rutkowska

Marzena Rybicka

Ewa Solarczyk

Agnieszka Szypczyn

Maria Trabszys

Marelna Twardo

Agnieszka Tyloch

Ryszard Wandzel

ks. Łukasz Waśko

Justyna Wisniewska

Radosław Wiśniewski

Agnieszka Zabojska

Małgorzata Zalewska

Emilia Ziara