Karolina i Dennis zagrają w Carnegie Hall w Nowym Jorku i w Żelazowej Woli!

Karolina Sekuła i Dennis Orkiszewski w najbliższą sobotę – 15 września 2018 roku o godzinie 20.00 wystąpią w sali Weill Recital Hall w Carnegie Hall w Nowym Jorku.

Udział w koncercie w jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych świata został ufundowany w ramach I nagrody, którą oboje zdobyli w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Turznie. 
Karolina zdobyła I nagrodę w IV edycji konkursu, która miała miejsce w lutym tego roku, Dennis  I nagrodę zdobył w konkursie, który odbył się dwa lata temu.

Dennis aktualnie jest uczniem  klasy fortepianu pani Jolanty Czerniawskiej.  Karolina  kształci się w klasie fortepianu pani Aleksandry Soboń-Wakarecy. Do Stanów Zjednoczonych będzie mogła polecieć dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Torunia.

Ponadto Karolina, jako laureatka II nagrody oraz nagrody specjalnej w VI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Augustowie ufundowanej przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina 4 i 5 października, wystąpi w serii koncertów z cyklu "Kwadranse Muzyczne w Żelazowej Woli" odbywających się w Domu Urodzenia Chopina.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!

 

Zdjęcie udostępniła p. Kinga Orkiszewska.

 

Zdjęcie udostępnił p. Paweł Wakarecy