Budżet partycypacyjny

Szanowni Państwo,

 Jak pewnie wiecie, do 25 czerwca 2018 r. trwa głosowanie na projekty w ramach budżetu partycypacyjnego Torunia na rok 2019.

W tym roku społeczność naszej Szkoły zgłosiła do budżetu projekt pt. „Ruch dla wszystkich – siłownia zewnętrzna na terenie przy szkole muzycznej” (ID projektu: W0412, lista lokalna: WRZOSY).

Zachęcamy Was serdecznie do oddania swojego głosu na nasz wspólny projekt, dzięki któremu szkoła oraz okoliczna społeczność wzbogacą się o zewnętrzną siłownię.

Głosować można w szkole, wypełniając papierową kartę do głosowania, jak również elektronicznie, na stronie: http://www.budzet.torun.pl/

Prosimy również o zachęcenie do głosowania na nasz projekt swoich rodzin oraz przyjaciół.

Pozdrawiamy serdecznie,

Społeczność Zespołu Szkół Muzycznych w Toruniu

PS. Głosować mogą wszyscy Mieszkańcy, którzy najpóźniej w chwili oddania głosu mają ukończone 16 lat.  Mieszkańcy to nie tylko osoby zameldowane w Toruniu, zgodnie z regulaminem, Mieszkaniec to  także osoba posiadająca swoje centrum życiowe na terenie miasta Torunia, co oznacza, że Toruń stanowi dla niej ośrodek interesów życiowych,
w którym przebywa ponad 183 dni w roku, i z którym łączą go zatrudnienie, pobieranie nauki lub prowadzenie działalności.  Proszę pamiętać, że każdy Mieszkaniec może głosować tylko  raz i w ramach tego głosowania może oddać maksymalnie trzy głosy na projekty lokalne (wybrane z jednej listy lokalnej) oraz maksymalnie trzy głosy na projekty ogólnomiejskie.